کد مطلب: 44436 تعداد بازدید: ۱۸۵

ضیافت افطاری

ضیافت افطاری خانواد ه های طلاب و روحانیون

سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰:۳۱
ضیافت افطاری خانواد ه های طلاب و روحانیون حوزه علمیه فاطمیه خورموج ، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه فاطمیه خواهران، ضیافت افطاری خانواد ه های طلاب و روحانیون حوزه علمیه فاطمیه خورموج ، شامگاه امشب در سالن اجتماعات اين مدرسه برگزار شد.

در این مراسم که به منظور جذب و تقدير از خيرين بزگزار شد. كه 250 نفر از خانواده های طلاب و روحانیون و مسئولین شهرستان دشتی در آن حضور داشتند، حجت الاسلام جمالی، رئیس مرکز مدیریت و رئيس مجمع خيرين بعد از ایراد خطابه ای ایام شهادت امیرالمومنین علی (علیه السلام) را تسلیت گفتند.

ایشان بیان کرد که ارزش هر فرد به آن چیزی است که آن را می خواهد و این جمله ما، جمله امام شیعیان است. شب قدر به ما یاد می دهد که دنبال چه چیزی باشیم. و شب پیدا کردن جایگاه ها است. و وجود امام صادق (علیه السلام) می فرماید میخواهید از کدام گذر عبور کنید تا به شب قدر برسید.

همچنین خاطر نشان کرد که حوزه علمیه خود را خدمتگذار مردم می داند و می گوید مشکل فرهنگی دامن گیر مردم شده و با تبلیغات جهادی با دست خالی در روستاها فعالیت می کنند و به خواهران دورافتاده احکام را آموزش ميدهند. و مجمع خیرین فقط یك حلقه است و حوزه علمیه حمایت از دین و خانواده است که همه باید دست به دست هم بدهیم. 

وي خاطر نشان كرد حوزه علميه تحت حمايت امام جمعه محترم ذيل موضوعات طلاق و آموزش هاي قبل از ازدواج و بحث عفاف، تمام قد حضور پيدا كرده و هر كدام از شما كه مي بينيد واقعا بيايد و كمك كنيد به حوزه علميه، كه در بحث خدمت به خانواده و عزت و حجاب خانواده بتواند به اين وظيفه خودش عمل كند.