کد مطلب: 47202 تعداد بازدید: ۱۱۹

امام جمعه خورموج ؛

نهاد در روحانیت وظیفه نگهبانی از حدود و صغور دین خدا را بر عهد دارد

دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۱:۴۸
امام جمعه خورموج گفت : نهاد روحانیت که از زمان اهل بیت عصمت و طهارت تاسیس شده است وظیفه نگهبانی از حدود و صغور دین خدا را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمیه سلام الله علیها خورموج ؛ حجت الاسلام عبدالحسین مصلح امام جمعه شهر در آیین افتتاحیه سال تحصیلی 96.97مدرسه علمیه فاطمیه سلام الله علیها خورموج که در صبح امروز مصادف با میلاد سعادت هفتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام موسی کاظم علیه السلام با حضور طلاب جدید الورود و خانوادهای ایشان برگزار شد گفت: طلاب علوم دینی می بایست نگاه و رویکرد جدی به جایگاه والای خود داشته باشند .

مصلح تاکید کرد : طلبه امروز رهبر دینی و پیشوای فکری فردای جامعه است که وظیفه نگهبانی از حدود و صغور دین خدا را برعهده دارند.

وی با اشاره به ارزش و جایگاه علوم دینی اذعان داشت : در این مسیر توفیق بسیار ویژه ای نصیب انسان می شود که به عنوان سرباز امام زمان عح الله تعالی تشریف شناخنه شود .

امام جمعه خاطر نشان کرد: هدف از طلبگی ، مدرک گرایی با مشغول شدن در ادارات نیست ، بلکه هدف یک طلبه این است که خود را بسازد ، آماده کند، در مسیر تکامل و هدایت قرار بگیرد و دیگران را هدایت کند.

لازم به ذکر است در اخر مراسم بمناسبت این فرخنده میلاد جلسه با نوای زیبای مداح اهل بیت معطر شد.