کد مطلب: 48005 تعداد بازدید: ۱۶۸

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه خورموج ؛

امام زمان مانند اسلام غریب است

دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۱:۳۰
مدیر مدرسه فاطمیه سلام الله علیها فاطمیه خورموج گفت : امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف مانند اسلام غریب است

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمیه سلام الله علیها خورموج اکرم غیب الهی مدیر این مدرسه از برگزاری ایستگاه سه شنبه های مهدوی در سطح شهر خبر داد.

غیب الهی اظهار داشت: غریب دو معنا دارد: 1- دوری از وطن و خاندان 2- کمی یاران و اعوان و امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف به هر دو معنا غریب است.

وی تاکید بر اینکه باید مراقب بود تا دشمن صحنه را در دست نگیرد و نا امید شود گفت : امروزه تمام دغدغه دشمن تضعیف دین اسلام و محجور کردن امام زمان در میان شیعیان است که متاسفانه تا حدودی در این زمینه موفق بوده است .

مدیر این مدرسه گفت : در راستای مقابله با این تهاجم فرهنگی از سوی دشمن خبیث باید کار فرهنگی  شود واین مهم از وظایف مدارس علمیه و دانش آموختگان مکتب امام صادق علیه السلام می باشد .

غیب الهی افزود : این مدرسه در نظر دارد به حول و قوه ی الهی در راستای پر رنگ کردن یاد امام زمان اروحناه الفداه طرح ایستگاه سه شنبه های مهدوی را در سطح شهر و مدرسه راه اندازی کند.

غیب الهی در ادامه گفت : این ایستگاه صلواتی سه شنبه با همکاری مدارس علمیه برادران شهرستان همراه برنامه های جانبی در سطح شهرستان برگزار می شود.