کد مطلب: 50815 تعداد بازدید: ۹۴

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه خورموج؛

منتظر امام زمان باید برای ظهور زمینه فراهم کند.

سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۸:۴۸
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه خورموج؛منتظر امام زمان باید برای ظهور زمینه فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه فاطمیه سلام الله علیها خورموج عصر دیروز عزاداری بنام حضرت رقیه (سلام الله علیها) در خوابگاه مدرسه علمیه خواهران برگزارشد.

اکرم غیب اللهی دیر درسه علمیه خواهران گفت: همه ی ما می گوییم نتظر امام زان هستیم. اگر کسی مسافری داشته باشد و انتظار او را بکشد ، باید برای آمادن مسافر خود کاری کند.

وی اظهار داشت : امام صادق (علیه السلام) ی فرمایند: چنانچه شما انتظار امامتان  را می کشید، می بایست رفتارتان در واجبات و در ترک حرمات و تخلق به اخلاق حسنه در آن حد که توان دارید باشد.

باید کوشش کنید که که مورد پسند رضای آن حضرت باشید  غیب اللهی تاکید کرد: ظهور آنقدرمهم و حساس و مورد علاقه و مورد توجه مداوم یک مومن ونتظر است که (یرونه بعیدا و نراه قریبا)

هرکس که فرج را نزدیک نداند طبق روایات دچار قساوت قلب می شود.

وی تصریح کرد: ازنظر روحی همه باید فرج را نزدیک ببیند و خود را در آستانه فرج احساس کنند، غیب اللهی تاکید دلیل خلقت و آفرینش ما وجود نازنین امام عصر ارواحنا له الفداه می باشد اما متاسفانه (حضرت مهدی عج ا... تعالی فرجه الشریف) حتی در میان سربازان و طلاب خود هم مجبور می باشند،شیعیان و اللخصوص طلاب باید ارتباط معنوی خود را با امام زمان بیشتر کنند و تمام سعی و تلاش خود را در بوجود آمدن زمینه ظهور فراهم کنند.